نشست هم اندیشی معاون و مدیران ستادی معاونت پژوهش و فناوری با هیأت رئیسه و مدیران گروه دانشکده الهیات و معارف اسلامی روز سه شنبه، 12 تیرماه در سالن اجتماعات دانشکده الهیات و معارف اسلامی برگزار شد.

در این نشست ابتدا مدیران ستادی به ارائه گزارش وضعیت پژوهشی دانشکده الهیات پرداختند و ظرفیت های دانشکده برای ارتقای جایگاه پژوهش و فناوری را بیان کردند.

دکتر رضوی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه در این نشست با اشاره به اینکه ظرفیت های دانشکده الهیات برای فعالیت های بین رشته ای بسیار بالاست، اظهار کرد: با وجود تمام محدودیت ها، رشته های دانشکده در ارتباط با جامعه موفق عمل کرده است و باید به سمتی برویم که همه اعضای هیأت علمی در ارتباط با یکدیگر و برای اعتلای دانشگاه تلاش کنند.

دکتر جوارشکیان، رئیس دانشکده الهیات نیز  با بیان اینکه اعضای هیأت علمی این دانشکده برای جهت دادن به پارساها در راستای مسئله محوری تلاش می کنند، گفت: وارد کردن مهارت های لازم در برنامه های درسی و شناسایی زمینه های شغلی و بسترهای لازم برای ورود دانشجویان به محیط کار از اقداماتی است که در خصوص این موضوع انجام می شود.

وی مطالعات بین رشته ای با گروه های دیگر آموزشی را به عنوان راهبردی اساسی برشمرد و اظهار کرد: تاسیس رشته های جدید و ایجاد مرکز مشاوره اعتقادی برای همکاری اعضای هیأت علمی از جمله برنامه هایی است که در راستای ارتباط دانشگاه با جامعه در حال انجام است.

در ادامه دکتر اسمعیل زاده، معاون پژوهش و فناوری دانشکده، دکتر سلطانی، مسئول ارتباط با صنعت و جامعه و همچنین مدیران گروه های آموزشی گزارشی از فعالیت های دانشکده ارائه و دغدغه ها و سوالات مربوط به خود را بیان کردند و در پایان مدیران ستادی به این سوالات پاسخ دادند.

 

1

scientometrics

سامانه اطلاعات علمی اعضای هیات علمی

support

تسهیلات پژوهشی ویژه ستادها